reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Wydarzenia

Już wkrótce "Żywa Akademia Pana Kleksa"

2019-04-04 11:36:05

Zdjęcie: Michał Skrzypczak
Jarociński projekt „Żywa Akademia Pana Kleksa”, który był jednym z wydarzeń ubiegłorocznego Jarocin Festiwal, tym razem będzie można zobaczyć w Poznaniu, podczas finału największego polskiego festiwalu showcase’owego - Enea Spring Break.

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników! Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku! Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów - zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego. W tym roku, po raz pierwszy, Enea Spring Break zagra także w niedzielę – 28 kwietnia. Na dziedzińcu Urzędu Miasta przy Placu Kolegiackim Estrada Poznańska przygotuje piknik dla rodzin i wszystkich spragnionych relaksu na świeżym powietrzu. Tam właśnie zabrzmi „Żywa Akademia Pana Kleksa”.
 
 
Jarociński projekt powstał w ubiegłym roku z myślą nie tylko o najmłodszych, ale jako przedsięwzięcie integrujące całe pokolenia. Jego inicjatorem była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, która wraz z muzykiem i nauczycielem Tomkiem Jankowskim, przy wsparciu Instytutu Książki oraz Gminy Jarocin przygotowała projekt w ramach Jarocin Festiwal 2018. „Żywa Akademia Pana Kleksa” to interaktywne widowisko, którego podstawą jest muzyka. Wybrane piosenki z wszystkich trzech filmowych adaptacji przygód Ambrożego Kleksa bawią, uczą, wzruszają, ale przede inspirują. Stąd obecność w repertuarze również autorskich piosenek. Występ młodych lokalnych artystów wraz z tuzami polskiej sceny, takimi jak Marek Piekarczyk, Grzegorz Kupczyk czy zespół BAiKA dowodzony przez Piotra Banacha, przyciągnął prawdziwe tłumy widzów. Jarocinianie przygotowują już kolejne przedsięwzięcie, z którym jeszcze w tym roku wystąpią na innym dużym ogólnopolskim festiwalu.
 
 
Harmonogram – 28 kwietnia: 
13:30 – start 
14:00  – Żywa Akademia Pana Kleksa 
16:00 – Jerz Igor 
13:30 – 16:30 Animacje muzyczne dla dzieci prowadzone przez Ambientówkę 
17:00 – zakończenie
 

Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl