reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Ciekawostki

Czy metalowe słomki są bezpieczne?

2019-08-29 14:56:29

Niebawem wejdą w życie nowe przepisy mówiące o zakazie używania m.in. słomek plastikowych. Zastąpią je zatem np. papierowe, szklane lub metalowe.

W związku z większą świadomością ludzi na temat zagrożenia plastikiem, coraz więcej ludzi wybiera alternatywę w postaci papierowych lub metalowych słomek. Wiele lokali pokochało tą pierwszą wersję. Natomiast na co dzień wiele osób wybiera metalową słomkę, bo można jej używać wielokrotnie.

 

Tymczasem w Wielkiej Brytanii doszło do nieszczęśliwego wypadku. 60-letnia kobieta niosła szklankę z metalową słomką, potknęła się i przewróciła. Upadek był tak nieszczęśliwy, że słomka wbiła się kobiecie w oko, a następnie w mózg. Kobieta zmarła.

 

To nie był jedyny, tak drastyczny przypadek ze metalową słomką do napojów. Stąd wiele głosów optujących za tym, żeby zakazać ich używania.

 

Metalowa słomka z racji materiału, z jakiego jest wykonana może więc stwarzać zagrożenie dla życia człowieka. Zatem może lepiej zdecydować się na słomki papierowe? Co prawda nie są one wielokrotnego użytku, ale istnieje praktycznie zerowe prawdopodobieństwo, że zrobimy sobie nią krzywdę no i są eko!

 


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl