reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama: Materiały budowlane : POLWOS - WITASZYCE

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Z gminy

100 tys. na OSA

2019-06-24 14:06:00

Zdjęcie: Siedlemin otoczenie nowego osiedla kwiecień 2018
Gmina Jarocin otrzymała 100 tys. zł w ramach programu rozwoju małej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej Otwarte Strefy Aktywności (OSA).

Projekt realizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zakłada tworzenie lub rozbudowę ogólnodostępnych plenerowych miejsc sportu, rekreacji i odpoczynku dla całych rodzin. Dzięki pozyskanemu wsparciu w gminie Jarocin rozbudowane o siłownie zewnętrzne zostaną place zabaw w Siedleminie, Bachorzewie i Mieszkowie.

 

W Siedleminie oraz w Bachorzewie place zabaw przy szkołach zostaną rozbudowane o siłownie plenerowe. Każda z nich obejmie 6 urządzeń, wśród których będzie np. orbitrek, steper czy wioślarz. Dodatkowo w obu lokalizacjach powstaną strefy relaksu, gdzie zamontowane zostaną piłkarzyki  oraz stoły do gry w szachy, chińczyka i ping-ponga. Z kolei przy szkole w Mieszkowie, poza siłownią zewnętrzną i strefą relaksu, powstanie sprawnościowy plac zabaw, a cały obiekt zostanie ogrodzony. Prace warte nieco ponad 200 tys. zł mają zostać zrealizowane do końca września. Połowę tej kwoty przekaże na ten cel gmina Jarocin. Kolejne 100 tys. zł jarociński samorząd pozyskał w ramach programu OSA ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, którego dysponentem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Otwarte Strefy Aktywności (OSA) - to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku dla całych rodzin. W ich skład wchodzą: urządzenia siłowni zewnętrznej, sprawnościowy plac zabaw dla dzieci, strefa relaksu i gier. Mają one sprzyjać integracji społecznej i są skierowane do różnych grup wiekowych.

 


Reklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl